Úvodní stránka

            Jako malá holka, když jsem lítala po vesnici, kde naše rodina vlastnila chatičku, kam jsme jezdili na víkendy a přes prázdniny jsem většinu času cvičila psy svých sousedů, venčila je, hrála si s nimi, chytala kočky a tahala je domů. Samozřejmě přes přísný zákaz rodičů.

            V období dospívání jsem se zamilovala do koní. Má kamarádka měla stáje, kde jsem dlouhou dobu pracovala, jen abych se po těžké dřině mohla posadit do sedla jednoho z nejúžasnějších zvířat na světě. Na vyjížďky s námi běhali i majitelčiny psi. Byli to PitBullové a tehdy jsem se zamilovala po druhé. Neuběhl ani rok a stala jsem se hrdou majitelkou štěňátka PITA jménem Sára. Z knih, ve kterých jsem ležela každou volnou chvíli, jsem sbírala informace, též od majitelky Sářiny maminky, jen abych někde neudělala chybu a vychovala vyrovnaného psa. Strávily jsme spolu hodiny na cvičáku, kde jsme úspěšně absolvovaly základní ovladatelnost psa(ZOP) a také obranu, ve které si Sára vedla opravdu bravurně.

sara

            Mým dětem je Sára skvělou společnicí a též dobrým parťákem.

            I když je Sárince už jedenáct let, stále oplývá optimizmem, skvělou kondicí a těší se dobrému zdraví, nedá dopustit na svou rodinu a položila by za ni život. Z toho důvodu a ne jen proto jsem k ní pořídila malé štěňátko STAFFBULLA jménem Olivie Pink Girl Warriorbull (Shelby). Miluji jejich přátelskou povahu,inteligenci, sílu,obětavost, věrnost, prostě jsou to psi s velkým P.

          A tak jsem se rozhodla pro chov SBT, tohoto úžasného plemene, kterému jsou věnovány tyto stránky. Hlavně se budeme soustředit na kvalitní štěňátka s dobrými povahovými vlastnostmi typickými pro SBT a také na typický standard jeho stavby těla. PROSTĚ SBT JAKÉ MÁ BÝT.