Podmínky rezervace

Při rezervaci štěňátek z naší chovatelské stanice si od zájemce bereme rezervační poplatek na štěňátko a to buď po osobní, telefonické nebo e-mailové domluvě a upřesnění podmínek. Tento poplatek se skládá na účet chovatele. A štěňátko je rezervováno právě pro něho.

Někdy k převzetí štěněte z různých důvodů nedojde. Pokud dojde ke zrušení rezervace štěněte ze strany kupujícího, je tento rezervační poplatek NEVRATNÝ!

Pokud ovšem důvodem nepřevzetí vybraného štěňátka jsou skutečnosti jiné (např. nemoc, úhyn, úraz, odchylka od standardu, pokud měl zájemce dohodnutou koupi v době odběru standardního jedince) či pokud dojde ke zrušení rezervace z mojí strany, poplatek je samozřejmě vrácen v plné výši. Kýlka není důvodem k vrácení rezervačního poplatku nebo snížení ceny štěněte. Pokud má majitel zájem, zajistím zákrok na odstranění kýlky po třetím očkování štěňátka na vlastní náklady u mého veterináře.

Zbývající část dohodnuté ceny za štěně je splatná při převzetí štěňátka nebo v jiném dohodnutém termínu.

Při odběru je podepsaná kupní smlouva a jsou předány veškeré informace ohledně krmení, očkování, odčervení a péče o štěňátko.

Pokud jede štěňátko do zahraničí, tak budoucí majitel platí přepravu zvířete, očkování, veterinární protokol, než může opustit Českou republiku, a to od standardní doby odběru.

Pokud budete mít ještě nějaké dotazy tak mě určitě kontaktujte.